Yaşam Paylaşım Seferihisar Anaokulu

Çocuklarınız bu hayatta en değer verdiğiniz varlıklardır. Küçük yaşta aldıkları eğitimler onları geleceğe çok sağlam bir şekilde hazırlar. Ebeveynlerin ise yavrularının eğitimi için seçecekleri anaokulu çok büyük değer taşır. İşte bu sebeple Seferihisar’da annelerin ve babaların yüreğini hafifletip bize emanet ettikleri yavrularına en iyi şekilde bakıp çok eğlenceli vakitler geçiriyoruz. Seferihisar’da açıldığımız günden beri yüzlerce çocuğumuzun okul öncesi döneminde uzman ekibimiz sayesinde yardımcı oluyoruz.

Yaşam Paylaşım’la Gelecek Nesillere
Okul öncesi eğitim her şeyden çok önemlidir. Gelecek yıllarda atılan temel anaokulu döneminde başlar. Bu nedenle de bizler de üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Yaşlara uygun ders programları ve çeşitli aktivitelerle eğitim taşlarına ekleme yaparak durmadan ileriye doğru gidiyoruz. Seferihisar’da çalışan anneler veya çocuklarının eğitimi için gerekli özeni gösteren annelerimiz için onların yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Yaşam Paylaşımla hayata dair her şeyi birilikte paylaşıp bölüşüyoruz. Seferihisar’da ikamet eden ebeveynlerimizle karşılıklı görüşmeler sağlayabilir, kendimizi tanıtarak güvenlerini kazanabiliriz. Bu anlamda kendimize sonuna kadar güveniyoruz.

Tüm Ekipmana ve Kaliteye Sahibiz
Gerek öğretmenlerimiz gerekse diğer personellerimizle kocaman bir aile olarak her zaman yanınızdayız. Seferihisar’da çocuklarınızı güvenli ellere teslim ederken hiç aklınız kalmasın. Bizler gerekli eğitimleri alarak çocuklarımızla birlikte alıyoruz. Her yıl yenilenen eğitim seanslarımızla her zaman daha iyisini ve en kalitelisini vermeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki gelecek nesil bizim vereceğimiz eğitimlerle inşa edilecek. İlkokuldan önce öğrenecekleri tek bir harf bile onların ilerleyen dönemlerdeki okul başarısını doğrudan etkileyecek. Velilerimizin desteği be anlayışı ile Yaşam Paylaşım anaokuluna gelen her çocuğumuz bizim bir değerimizdir ve hep öyle kalacaktır. İkinci evlerinde de mutlu ve huzurlu olacaklarına çok inanıyoruz.

Yaşam Paylaşım Seferihisar Anaokulu İletişim Bilgileri
Adres : Yaşam Paylaşım Anaokulu Yalı Mahallesi 322. Sk. No:3 Güzelbahçe – İZMİR
Telefon : 0232 278 00 64
Mail : guzelbahce@yapaanaokulu.com
Web : http://www.yasampaylasimanaokulu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir