Uygulamanızı Binlerce Kişiye Duyurun

Mobil uygulamaları günümüzde oldukça popüler ve etkili iletişim araçlarının başında geliyor, pek çok akıllı telefon sahibi kişilerin kullandığı mobil uygulamalar hem kullanıcı ilet etkileşim oluşturulması hemde reklam yapmanız için oldukça büyük bir platform olarak dikkat çekiyor. Eğer sizinde mobil uygulamanız var ancak istediğiniz miktarda kullanıcıya ulaşamıyorsanız indirkazan.net sitesini mutlaka ziyaret edin.

İndirkazan.net Nedir?
Hazırlamış yada satın almış olduğunuz uygulamaları gerçek kullanıcılar tarafından beğenilmesi, indirilmesi ve yorum yapılmasını sağlayan bu site hem uygulamanızın tanıtımını hemde marka imajınızın üst seviyeye çıkmasını sağlıyor.

Sitenin bir diğer özelliği ise İnternetten para kazanmak isteyenler için hazırlanmış uygulama indirme sistemidir. Bu sistem sayesinde programın belirlediği uygulamaları indirip oy verebilir yada uygulamayı 3 dakika boyunca kullanarak ek gelir elde edebiliyorsunuz https://indirkazan.net linkine tıklayarak çok daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sistemin en büyük özelliklerinden birisi de hazırladığınız uygulamanın keywords indirme özelliğidir, buradaki yazımızda mobil uygulamalar için ASO nasıl yapılır? Hakkında bilgi vermiştik, işte bu sitenin yaptığı işlem tamda bu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir