Özel Tasarımlar

13 yılı aşkın bilgi birikimi ile izmirwebtasarimcisi.com ihtiyaçlarınızı çok iyi analiz ederek size en uygun tasarımları ve siteyi hazır hale getiriyor.İster kurumsal ister kişisel web site yaptırmak isteyin ekibimiz hayalinizdeki siteyi sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde sunacaklardır.Özel Web tasarımlarının özellikleri;

* Kolay yönetim paneli
Kolay ve kullanışlı yönetim paneli ile artık web sitenize içerik girmek hem kolay hemde zevkli olacak her hangi bir kod bilginiz olmasa bile hızlı ve rahat bir şekilde web sitelerinize içerik ekleyebileceksiniz.

* Hızlı açılan web siteleri
Yaptığımız özel tasarımlar ile siteleriniz çok hızlı şekilde açılır böylece ziyaretçileriniz sayfalar arasında gezerken beklemeden istedikleri içeriğe ulaşabilir özellikle e-ticaret ve kurumsal siteler için oldukça önemli bir seo özelliğidir.

* Günün her saati destek

Yaptırdığınız web sitesi hakkında bilgi almak,detaylarını öğrenmek ve kafanıza takılan sorularınız varsa mesai saatleri içerisinde bizden tam destek alabilirsiniz.

* Projeli ve kapsamlı çalışma

Sizin için yaptığımız web siteleri bizler için çok önemli referanstır bu yüzden tasarımın her aşamasında sizinle iletim halinde olup sitenin görünümünü ve özelliklerini birlikte belirliyoruz.