Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır ?

Kurumsal web siteleri genellikle firma yada şirketlerin satıştan çok vermiş oldukları hizmetleri, ürünleri ve kurum hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için dizayn edilen tasarım sayfalarından oluşmaktadır.

Firma imajı açısından mutlaka sahip olunması gereken bir kavram olan web siteleri sayesinde ziyaretçi ve müşterileriniz firmanız ile ilgili tüm güncel bilgileri siteniz üzerinden takip edebilir. Bugün sizlere bir kurumsal web tasarımda neler olması gerektiğini anlatacağız.

Olması Gerekenler
kurumsal-web-tasarim-nasil-olmalidir
Mutlaka size özel bir logo ve yine firmanıza ait görsel resim galerisi bulunmalı. Resimlerin gerçekten firmanıza ait olması ziyaretçilerinize güven verecektir.

İletişim sayfanızda online iletişim formu ekleyerek ziyaretçilerinizin soru, öneri ve görüşlerini takip edip onlara kısa sürede geri dönüş yapmalısınız. Size gelen maillere hızlı cevaplamanız ziyaretçiyi müşteriye çeviren önemli bir husustur.

Hakkımızda, vizyonumuz ve misyonumuz gibi sayfalar oluşturarak marka imajınızı belirlemelisiniz.

Firmanız hakkındaki güncel gelişmeleri mutlaka sitenize ekleyin böylece sitenizi ziyaret eden insanlara hem yeni bilgiler vermiş olursunuz hemde sitenizi aktif tutarsınız.

Sitenize yabancı dil seçeneklerini ekleyin böylece uluslararası bilinirliğe ulaşabilirsiniz.

Temel olarak yukarıdaki maddeler kurumsal web sitesi oluşturmakta ilk etapta yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir