İzmir Seo

İzmir’e özel SEO hizmetine başladık. İzmir’de özellikle kurumsal ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren web sitelerine özel çalışmalar yaparak sizleri üst sıralara taşıyoruz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki hazır paketler kesinle satmıyor ve tavsiye etmiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetleri sadece İzmir Seo adı altında ve sadece bu şehre özel hizmet yapan firmalara sağlamaktayız. Kısaca neler yaptığımızı anlatmakta fayda var. İlk olarak hedeflediğiniz kelime veya kelimeleri analiz ederek hem sitenizi hemde o kelimelerde ilk sayfada bulunan siteleri inceliyoruz, her hedef kelimenin aslında kendine has avantaj ve dezavantajları vardır bizde bunları tespit ederek doğal yollar ile sitenize backlink çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar bir çok site ile çalışıp hedeflediğimiz yerlere getirmeyi başardık bunların tamamı İzmir seo kapmasında olan sitelerdi bizimle iletişime geçerseniz bu siteler hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapabiliriz. Son olarak yakın bir zamanda da “İzmir Seo” Kelimesindeki sıralamamızı takip ederek gösterdiğimiz başarıyı buradan referans alabilirsiniz.

Yaptıklarımız
1-) Sektörünüzü ve hedef kelimede seo çalışması yapan tüm siteleri detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Yaptıkları çalışma türlerini, sıklıklarını inceliyoruz.
2-) Firmanızın avantajlarını kullanarak tamamen doğal ve arama motorlarına uygun güncel çalışmaları başlatıyoruz.

Yapmadıklarımız
Özellikle SEO konusunda kesinlikle diğer siteler gibi sabit bir fiyat politikamız yok ve SEO paketi denilen sonu kötü sonuçlar doğuran hiç bir çalışma türümüz yok. SEO sektöründe ön fiyat verilmez, sabit paket ile çalışma yapılmaz ve en önemli ilk sayfa garantisi verilebilir ama ilk sıra garantisi vermek doğru olmaz.

Sizde aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin en uygun fiyatlarla siteniz Google sıralamasında yükselsin.