İzmir Kurumsal SEO Hizmetleri

Sahibi olduğunuz firmanızın sitesi yada e-ticaret sitenize gerçek anlamda SEO yani arama motoru optimizasyonu yaptırmak için doğru adrestesiniz. Amacınız büyük rekabetleri olan kelimelerde üst sıralarda yer almak ise bizden alacağınız kurumsal seo hizmeti sayesinde gerek satışlarınız gerekse de firma imajınız oldukça yükselecek. Neler yaptığımızı ve sizin için neler yapacağımızı birazdan liste ve açıklamalar halinde sıralayacağız profesyonel çözümler arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İzmir’de Kurumsal SEO Hizmeti

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu hizmeti sadece İzmir içinde gerçekleştiriyoruz bunun nedeni de müşterilerimiz ile yüz yüze görüşüp raporlarımızı onlara detaylı ve özel olarak anlatmaktan yanayız bu yüzden İzmir kurumsal SEO hizmeti ihtiyacınız varsa ve bu konular hakkında deneyimli firma ile çalışmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Sitemizin hizmetlerimiz sayfasında kısaca yaptıklarımızı aktarmıştık şimdi ise bu konuyu daha detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Kurumsal SEO İlk Adım
İlk olarak sizinle bire bir görüşerek birlikte sitenizi analiz ediyoruz daha sonra hedeflediğiniz kelimeleri ve o kelimedeki rakiplerinizi inceliyoruz ve size uygun bir çalışma planı oluşturuyoruz bu çalışma planı içerisinde de sitenizin ne kadar bir sürede hedeflediğiniz kelimelerde yükselebileceğini belirliyoruz böylelikle neler yapabileceğimizi birlikte tespit etmiş oluyoruz.

Detaylı İnceleme
Gerekli SEO sözleşmesi ve anlaşması yaptığımız andan itibaren sitenizin öncelikle içini optimize ederek çalışmanın ikinci ve en önemli kısmı olan dış seo çalışmaları için hazırlıyoruz.Bu esnada yükselmek istediğiniz kelimedeki rakiplerinizin de iç ve dış SEO çalışmalarını yakından takip edip analizlerini çıkarıyoruz.

Kapsamlı Çalışmalar Başlıyor
SEO çalışması için anlaştığımız andan itibaren programlı bir şekilde sitenizle ilgileniyoruz ve sitenin durumuna göre (Yaşı, hedeflediğiniz kelime v.b) dış seo çalışmalarına başlıyoruz. Google güncellemelerini sürekli takip ederek zararsız ve kalıcı başarı sağlıyoruz.

Neler Yapmıyoruz
Sitenize zarar verebilecek veya sitenizi sıralamada geriye düşürebilecek hiç bir çalışma yapmıyoruz.

Neler Yapıyoruz
Öncelikle şu bilinmelidir ki sitenizin kurumsal SEO çalışmalarını bize teslim ettiğiniz andan itibaren her zaman önceliğimizi sitenize vererek en iyi sıralamada yer almasını hem istiyor hemde sağlıyoruz (Bu yüzden de aşırı sayıda siteye SEO planlaması ve hizmeti vermiyoruz). Sizinle sürekli iletişim halinde olup yaptığımız tüm çalışmaları şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz. Özellikle e-ticaret sitelerine satış arttırıcı SEO çalışmaları yapıyoruz. İzmir kurumsal SEO firması olarak gerektiğinde sitenizin alt yapısındaki değişikliklerin yapılması için yazılım firmanız ile görüşerek fikirlerimizi ve yapılmasını gerekenleri belirtiyoruz bunun gibi bir çok çalışmayı ilk görüşmemizde sizlere aktarıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir