Hizmetlerimiz

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız için neler yaptığımızı maddeler halinde sıralamayı uygun gördük.

Web Site Yapımı
Öncelikle bizimle iletişime geçtikten sonra isterseniz ofisimize gelebilirsiniz yada bizler sizi ziyarete gelebiliriz böylece yüz yüze görüşerek fikir alış verişini en iyi şekilde sağlarız.
Sektörünüz ve rakipleriniz en iyi şekilde analiz edilerek sizlere görsel ve yazılı anlatımlar hazırlanır böylelikle piyasayı ve rakipleri en güncel şekilde analiz etmiş olursunuz.
Aklınızdaki alan adını (domain) sizin adınıza satın alırız. Firma ismi şeklinde almak isterseniz en uygun fiyatlarla alımını sağlıyoruz.
Sektörünüze ve firmanıza en uygun tasarımı planlayıp size tasarımın her aşamasını göndererek istediğiniz özellikleri ekleme imkanı sunuyoruz.
Test aşamasındaki son hali onayladığınız taktirde yayın hayatına başlıyor ve sitenin kullanımını sizlere birebir gösteriyoruz.
Sözleşme süresince istediğiniz an bizden kusursuz ve her zaman destek alabiliyorsunuz.
Her hangi bir veri kaybı yaşanmaması için yedeklerinizi periyodik şekilde kendi sunucularımıza taşıyoruz.

SEO Hizmeti
Web sitesi yaptırdınız yada hazır bir siteniz var bu konuda bizden seo desteği mi almak istiyorsunuz ?
Uzman ekibimiz öncelikle sitenizi kapsamlı bir şekilde inceleyerek eksiklerinizi detaylı bir şekilde raporluyor.
Yükselmek istediğiniz sektördeki kelimelerde Google’da ilk sayfada olan tüm sitelerin iç ve dış seo çalışmaları incelenip size rapor olarak sunuluyor.
Çalışma ve iyi bir sonuç için sizlere istenilen süre ve ücret belirtiliyor eğer kabul ederseniz sözleşme imzalanıp çalışmalara başlanıyor.
Bir çok kelimede ilk sayfada sitemiz bulunmakta referanslarımızı öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.
2016 yılı itibari ile artık “İzmir SEO” olarak vermiş olduğumuz hizmeti sadece kurumsal web sitelerine ve e-ticaret sitelerine yapmaktayız.

E-Ticaret Siteleri
Size özel tema ve site yapımı gerçekleştirilip size sunularak onayladığınız taktirde gerekli çalışmalara başlanır.
Aldığınız pakete göre gerekli modül ve eklentiler kurulur.
En iyi satışı ve tanımı gerçekleştirmek için gerekli görsel düzenlemeler yapılır.
Konu ile ilgili uzman yazılımcı arkadaşlar size sitenin kullanımı konusunda detaylı anlatım yapar.
* E ticaret siteleriniz Google’da üst sıralarda çıkması için seo çalışmaları yapmaktayız bir çok başarılı e-ticaret sitesine kurumsal anlamda seo hizmetleri veriyoruz.