Avcılar İzmir Emlak Projeleri

Avcılar İnşaatın satışı devam eden projesi ‘Avcılar Caddebostan’ ile hem karlı bir yatırım hemde İzmir’in merkezi Bornova’da lüks bir eve sahip olabilirsiniz. 1989 yılından bu yana İzmirli yatırımcısına her zaman kazanç sağlayan Avcılar İnşaat, emlak projelerine hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar Avcılar İnşaatın konut projelerine yatırım yapanların %200’e varan oranlarda kazanç sağladığını biliyor muydunuz? Şimdi size Avcılar İnşaatın satışı devam eden 2018 projelerinden bahsedelim.

Avcılar Prestige
Yaşama değer katan emlak projelerine imza atan Avcılar İnşaat, satışa çıkardığı ‘Avcılar Prestige’ emlak konutları ile şehrin merkezinde muhteşem manzarasıyla bugüne kadar izmir yeni konut projeleri arasında en görkemli ve karlı yatırımı sizlere sunuyor.
emlak konut izmir projeleri
Emlak ve konut piyasasına İzmir de büyük bir ivme kazandıran projelerin başında gelen Avcılar Prestij konutları, benzer projelere nispetle bu evlere sahip olacak olan kişilere sunduğu pek çok artısıyla ön plana çıkıyor. Özellikle şehir merkezine yakınlığı, yaşamsal öneme sahip eğitim, hastane ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki yakınlığı ile Bornova’nın en çok rağbet gören projesi olmuştur.

İzmir ev projeleri içerisindeki nadide yerini alan ve gelecek için çok karlı bir yatırım aracına dönüşeceğine kesin gözü ile bakılan Avcılar Effect’te bütçenize uygun bir yer mutlaka bulacaksınız. İstanbul-İzmir otoban projesinin yanında inşası devam eden proje, buradaki emlak konut fiyatlarını da belirleyici etken olacaktır. Adından çokça söz ettiren Avcılar İnşaat gücü ve deneyimi ile kısa sürede yapımı bitirebilecek ve bölgenin sosyo-ekonomik yapısı da daha da yükselecektir.

Karlı bir yatırım ve prestijli bir yerde iş yeri sahibi olmak için hemen şimdi iletişim kanallarından çok daha detaylı bilgiler alabilirsin. Satışları devam eden rezidans ve ofis katları için acele edin. Alışveriş için gelecek olanların dünyaca ünlü markaları bulabileceği mağazaları, dünya mutfağından en leziz örneklerinin sunulduğu restoranları ve daha pek çok seçenekleri ile tam bir şehre dönüşecek olan Avcılar Effect yatırımın en üstün seçeneğini sizlere sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir